scary
12 اسفند 1401 - 13:20

آغاز ثبت‌نام توزیع نهال رایگان میوه در کرمانشاه

کرمانشاه- رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرمانشاه از آغاز ثبت‌نام توزیع نهال رایگان میوه در کرمانشاه خبر داد.

کامجو غلامی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: با توجه به آغاز هفته درختکاری برنامه ثبت‌نام و توزیع نهال رایگان میوه جهت همشهریان کرمانشاهی در دستور کار این سازمان قرار گرفته است.

وی افزود: امسال به جهت ترویج بیشتر فرهنگ نهال‌کاری در سطح شهر، شهرداری کرمانشاه اقدام به تهیه و توزیع نهال رایگان میوه و اطلاع‌رسانی عمومی و گسترده در این خصوص کرده است.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرمانشاه تصریح کرد: شهروندان متقاضی نهال رایگان میوه می‌توانند همه روزه از تاریخ ۱۱ الی ۱۵ اسفندماه از ساعت ۹ الی ۱۳ از طریق تماس با واحد روابط عمومی سازمان به شماره ۳۴۲۹۷۰۲۸-۰۸۳ اقدام به نام‌نویسی برای دریافت نهال کنند.

غلامی در پایان خاطرنشان کرد: بعد از اتمام نام‌نویسی، به هر متقاضی ۲ نهال رایگان میوه تحویل داده می‌شود، به این صورت که همکاران ما در سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرمانشاه با شهروندان نام‌نویسی شده تماس گرفته و بر اساس لیست روز، ساعت و محل توزیع نهال به اطلاع عزیزان رسانده می‌شود.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1069689